Private Room At Fatima'S

  • Безкоштовний доступ до інтернету
  • Куріння заборонено

За 14 хвилин пішої прогулянки від комфортабельного готелю Private Room At Fatima'S Porto є декілька цікавих туристичних місць, зокрема Церква ордену кармелітів.

Гості можуть насолодитися стравами європейської кухні у ресторані Arco-da-Velha Bistro & Wine Bar, який знаходиться за кілька кроків від цього помешкання.

Комфортабельний готель радує першокласним розташуванням всього за 1.1 км від ринку Бом Сусессу. А за 25 хвилини пішки знаходиться площа Рібейра. За кілька кварталів від готелю Порту розташована вежа Клеригуш. Любителям спорту сподобається близькість до стадіону "Драган", розташованого майже за 3 км. Лише за 5 хвилин ходьби від Private Room At Fatima'S знаходиться автобусна зупинка Carvalhosa, а за 5 хвилини пішки — станція міської електрички Lapa.

Бракує варіантів?
Check Top hotels near Private Room At Fatima'S Порту
Hotel Tipografia Do Conto By Casa Do Conto
Ціна лише для моб. пристроїв

Hotel Tipografia Do Conto By Casa Do Conto

9.3
Блискуче 543 відгуки
129 м від помешкання
USD 575 USD 518
за ніч
Guestready - Cedofeita Pool
Ціна лише для моб. пристроїв

Guestready - Cedofeita Pool

8.0
Дуже Добре 311 відгуків
174 м від помешкання
USD 41 USD 37
за ніч
Hotel Mira D'Aire
Ціна лише для моб. пристроїв

Hotel Mira D'Aire

6.7
Дуже добре 1015 відгуків
227 м від помешкання
USD 65 USD 59
за ніч
    Як проїхати до готелю

    Аеропорти

    Порту Аеропорт
    14 км

    Залізничні вокзали

    São Bento train station
    1.4 км

    Зручності

    Інтернет

    • Безкоштовний доступ до інтернету

    Паркінг

    • Паркування

    Основні зручності

    • Куріння заборонено
    Часті питання
    • ❓
      Яка станція знаходиться поруч з комфортабельному готелем Private Room At Fatima'S?
      Найближчий залізничний вокзал до комфортабельному готелю Private Room At Fatima'S - São Bento, розташований за 20 хвилини пішки.
    • ❓
      Інтернет надається в готелі Private Room At Fatima'S безкоштовно?
      У готелі Private Room At Fatima'S Wi-Fi надається безкоштовно.

    Розташування

    Map
    Поблизу

    Аеропорти

    Порту Аеропорт
    14 км

    Залізничні вокзали

    São Bento train station
    1.4 км

    Пам'ятки поблизу

    Ресторани неподалік

    Галерея

    Відгуки

    Відгуків поки немає :(

    Якщо ви зупинялися в цьому готелі, поділіться своїм досвідом з нами, будь ласка

    Написати відгук

    Написати відгук

    Час поїздки

    Ваша оцінка

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Дуже погано
    Відмінно

    Ваші дані

    Звідки ви?
    Спасибі! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїм досвідом. Ваш відгук буде опублікований незабаром.
    Перейти до відгуків
    Відгук не надіслано.

    Зв'яжіться з нами

    Якщо вам потрібно забронювати більше 4-х номерів, зробіть запит на групове бронювання.
    Ваші дані
    Тема
    Повідомлення
    Private Room At Fatima'S Порту

    Показати на карті:

    Визначні місця
    Рекомендовані ресторани
    Громадський транспорт
    Дякуємо за ваш відгук
    Дякуємо, що підписалися
    Закрити